1 korona 1916 (0 tétel)
pm kerámia
kanizsai
muránói üvegpohár
nachtmann
sakkélet
betlehemi figura
viktória mintás herendi csésze
ezüst 200 ft 1992
meskó
porcelán kávéfőző
ördögh lászló
antik akvarell
tatra asztal
fauna
lápisz ezüst gyűrű
sportérem
hímzett selyem
1936 berlin
karácsonyi tál
pandora ezüst karkötő
tilles
alkonyat
podany
fotó keretben
huszáros