bartos (4 tétel)
hernádi paula
gránátköves
rajz
szánkózó
herendi anya
alföldi porcelán napocskás
kínai porcelán figura
magyar érdemrend
övcsat
végh gyula
palack
türkiz ékszerek
bazán
német porcelán figurák
herendi sérült
pálmafa
fotó nagyító
retro porcelán
rózsalánc
igazgyöngy
fehérarany fülbevaló
mauser puska
gulyás lászló
aranyozott váza
barcsay