millenniumi (1 tétel)
poljot cronograph
régi medvék
jelzett réz tál
piri mintás
grossen
kegyérme
pohár lapracsiszolt
királykék ólomkristály váza
tejfölös szilke
karácsonyfa dísz macska
iparművészeti dísztál
pincegazdaság
sonia delaunay
poltrona
ajtókilincsek
bordás pohár
r��z
barokk fiókos komód
záhony
halászok rézkarc
népviselet festmény
macskapár
herendi csungvert
ezüst karkötő tömör
alföldi dáliás