római (13 tétel)
1738!!! III. Károly magyar király (német-római császár) aláírt okirata !!!
+ Ajándék!!! viaszpecsétes császári irattal
150.000 HUF
421.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 10:41
600 HUF
1.69 USD
600 HUF
1.69 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 20:19
300 HUF
0.84 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 10:51
600 HUF
1.69 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 07:57
350 HUF
0.98 USD
Feltöltve: 2024. jan. 03. 10:34
4.000 HUF
11.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 22:08
600 HUF
1.69 USD
50 Ft 2007 50 éves a Római szerződés forgalmi pénz emlékváltozat Harmadik MagyarKöztársaságEmlékpénz
5.000 HUF
14.06 USD
erikó
markazitköves óra
nagy zár
horgász szabadalmi rajz
kerekes péter jános
nutella pohár
korondi kerámiák
aranyozott tányérok
50 éves a forint ezüst
zsilinszky
esküvői fejdísz
herendi festmény
nauwien
zsolnay porcelán tányérok pillangós
m péter
herendi fedeles csésze
régi jelzett falitányér
tricolor gyűrű
ezüst 200 ft 1994
alföldi autós gyerek
fürdőszoba mosdó
bottlik
az égig erő fa
elefántos porcelán
czech glass