2 gulden (5 tétel)
porcelán kockás bögre
14k arany női óra
art deco kp
j forint
iparművészeti lámpa párban
ruhatervek
gyöngyös pásztó
magyar front
�larc
wmf patent 90 45
figurális asztal
posner
antik teáskanna rózsás
retro ��veg
herendi porcelán hbc
tóth ferenc
cicasimogat�
kolibri zsebkönyv
csók istván rézkarcok
kék regények
kakukkos�ra
kakasos óra
zsolnay kék barackvirágmintás lapostányér
angol tengerész
restaurált darab