1 korona 1916 (1 tétel)
munkás
aranyozott zsolnay
antik páncélszekrény
régi vászon
horthy tőr
bankuti
ww
fa szita
szlávik
kőris
órás szerszámok
arany nyakkendőtű
a világ leggazdagabb verebe
lengyel lámpa
pianegonda
horthy ezüst
mosó masa
kristály váza ezüst
dzi
zsolnay búgócsiga
bronz dísz
süti forma
zsolnay kávé kiöntő
domború
kerti törpe