4.873 tétel
25.000,-
299.000,-
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 20:04
Feltöltve: 2023. máj. 19. 19:21
Feltöltve: 2024. márc. 28. 22:13
Feltöltve: 2024. márc. 28. 22:38
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 16:29
Feltöltve: Ma, 15:50
170.000 HUF
464.03 USD
Feltöltve: 2023. júl. 14. 04:31
25.000 HUF
68.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 04:52
20.000 HUF
54.59 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 04:44
224.250 HUF
612.12 USD
RITKASÁG, ANTIK SPINDLI ZSEBÓRA ,SOKSZÍNŰ 18 K ARANY ,18.SZÁZAD
RENDKÍVÜL SZÉP ÖTVÖS MUNKA
560.000 HUF
1,528.58 USD
IWC -International Watch Co Schaffhausen Ca 1961
SZERVIZELT ÁLLAPOT
264.000 HUF
720.62 USD
GYÖNYÖRŰ, CERTINA- AUTOMATA - NAPTÁROS ,14 K ARANY KARÓRA ,1970 ÉVEK
SZERVIZELT ÁLLAPOT ,GYÖNYÖRŰ DARAB
345.000 HUF
941.72 USD
NAGYON SZÉP , OMEGA 14K ARANY KARÓRA 1975 ÉVEK
EREDETI DOBOZÁBAN ,SZERVIZELT ÁLLAPOT
460.000 HUF
1,255.62 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,473.99 USD
Feltöltve: Ma, 15:50
170.000 HUF
464.03 USD
Feltöltve: Ma, 15:48
35.000 HUF
95.54 USD
Feltöltve: Ma, 14:38
4.990 HUF
13.62 USD
Feltöltve: Ma, 14:25
76.800 HUF
209.63 USD
Feltöltve: Ma, 10:27
59.250 HUF
161.73 USD
Feltöltve: Ma, 09:45
950.000 HUF
2,593.13 USD
Feltöltve: Ma, 09:45
65.000 HUF
177.42 USD
Feltöltve: Ma, 09:44
256.000 HUF
698.78 USD
Feltöltve: Ma, 09:44
250.000 HUF
682.40 USD
Feltöltve: Ma, 09:44
1.200.000 HUF
3,275.54 USD
Feltöltve: Ma, 09:44
85.000 HUF
232.02 USD