tároló (3 tétel)
Retro régi két részes jelzett műanyag doboz tároló - Óra és Műszerkészító KTSZ.- kb. 1970-es évekből
3.500 HUF
9.81 USD
hűtő
1999
lacoste
olasz váza
faragott szobor
keksz
ára
fodrász szék
trón szék
retro barbie
elvis presley
ampermérő
régi karácsonyfa dísz
hódmezővásárhelyi kerámia
ördögfejes
szőrme sál
b várdeák ildikó
zsolnay anya gyermekével
hollóházi csengő
üveg kis kancsó
karikás ostor
telkessy
200 forint 2006
szadai lajos
art deco garnitúra