antik majolika (0 tétel)
alföldi sószóró
alföldi menza
szivar doboz
borostyán szipka
aranyozott érmék
női sál
gobelin párnahuzat
antik ón
ezüst kígyó
vermes
metaxa
zsolnay ritka váza
szecessziós terítő
réz kehely
jelzett kerámia
gépkönyv
hollóházi szobor
napocskás bögre
postagalamb
tölcséres
magyar népmesék
miniatűr porcelán
bronz vadász
valódi türkiz
ifj markó károly