borotva doboz (3 tétel)
kontraszty
antik ezüst gyűrű
vászon törölköző
2 forint 1975
view master
vinkler
városlődi tányér
pálinka
zsolnay rőzse
fajansz tányér
hollóházi szász endre
bardócz
polirezin
restaurált
férfi arany karkötő
ón fedeles
zsolnay stafír
bőrkabát
6 db szék
kegytárgy
zsolnay ökörvér
herendi lovas
konyha asztal
hevesi
cigarettás