art deko (0 tétel)
eozin sün
herendi csung vert
élenjáró
zsolnay kínáló tál
meszlényi
intarziás kép
retro égősor
szatén ágynemű
üveg nehéz
zsolnay búgócsiga
fekete szék
akvarel
katz
detektív
nemzeti ereklye
rózsaszín korall
cink
faragott maszk
munkás
városlődi kerámia
révai
szabász olló
beirette
tompa mihály
gyerek festmény