bányász korsó (11 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 19. 22:11
6.000 HUF
16.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 23:47
3.800 HUF
10.64 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 07:49
8.500 HUF
23.81 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 23:39
6.999 HUF
19.60 USD
10 korona replika
molnár c pál szénrajz
strauss festmény
antik szekrény restaurált
peng 1938
karaván festmény
porceln
royal albert memory lane
mogyorós porcelán
kék talpas váza
halsz judit
fali lamp
1941 20 peng
porcelán tányér páva mintával
betűsablonok
türkizkék üveg váza
vast
retro palackok
alt wien porcelán pohár
intarziás bútor szekrény
zsolnay váza 41 5 cm
szecessziós asztalközép üveggel
szép réz gyertyatartó
antik l
virágszirmos