krigli (5 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 06:50
13.000 HUF
36.39 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:00
12.000 HUF
33.59 USD
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
14.00 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 07:31
5.000 HUF
14.00 USD
20 fillér 1916
zsolnay szüretelő pohár
vizner
szabados jános
lacoste
tűzoltó érem
germany porcelán
apponyi kávés
zsolnay pillangó mintás váza
1955
1 korona 1914
rosenthal tál
toboz
2013
minimal
csont medál
antik pad
konyhai kés
zsolnay nyugalom
ii vh német
amazonit
20 ft
tízezer milpengő
régi lemezek
szalonnázó juhász