1 tétel
ezüst desszertes villa
royal dux tigris
műanyag pohár
pavel
vidéky
xviii század
pálinkás üveg
art deco zsebóra
tükrös asztal
junghans karóra
antik zománc
gyöngyház ezüst medál
ezüst fülbevaló türkiz kővel
népikerámia
gin
zen
csibe porcelán
rózsás kendő
zsolnay studio
1946 5ft
kandó lászló
áldor jános lászló
aranyozott ékszer
kínai bögre
dalmata