porcelánbaba (1 tétel)
rábalux
madár festmény
roulette
vászon hímzett
csipkés blúz
antik ezüst gyertyatartó
indamintás fehér
zsolnay kövön ülő
aranyozott bavaria
expresszionizmus
női alakos
tatra asztal
hosszú gyöngysor
vasgyár
billentyűzet
érmegyűjtő
erotikus bronz szobor
antik karácsony
darth vader
intarziás kisasztal
cabinet fotó
zis
b hajdú lászló
müller testvérek
páros szilke