retro balaton (1 tétel)
vitorlásos rézkarc
rosali
kézi csomózású selyem szőnyeg
kávéreklám
barokk fotel párban
halászok rézkarc
kodak 620
antik hattyú ágy
karácsonyi reggeliző készlet
ezüst hús
kalló bandi
hummel goebel porcelán
bodrogkeresztúr i
jelzett réz tál
régi medvék
antik medvék
herendi viktória mintás áttört kosár
percival lafer
arany medál kos
kurd szőnyeg
régi sütiforma
alföldi mokka
konyakos kristálypohár
szűz mária kisjézussal
drasche hadik