olvasó bagoly (2 tétel)
királyi
porcelán tároló
kelesztő tál
régi lemezjátszó
tálas nő
neobarokk intarziás
vízesés
medve kerámia
győri elek
ks
satsuma váza
hadházy molnár
ludas
barokk gyöngy
kínáló talpas ezüst
gyurkovits
lip
ezüst tükör
papír forint
falusi
papír 10 forint
tüziaranyozott
zsolnay eozin török jános
szilva
italia