együtt (0 tétel)
szivárvány holdkő
régi vászon
intarziás tálaló
ezüst szív medál
pap
weil
hendrix
hordozható cserépkályha
karácsonyi piramis
kínai porcelán tányér
sarok kanapé
certina női
asztali kereszt
rokokó szekrény
gyögy
dirndl
vidra
herendi emlék
50 fillér 1926
gránát ezüst gyűrű
retro tálaló
madár váza
hímzett asztalterítő
váza lámpa
koloniál szekrénysor