porcelain (15 tétel)
18. századi Dán Royal Copenhagen Teatartó / 18th century Royal Copenhagen Danish Porcelain Tea Caddy
250.000 HUF
690.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 06:35
10.000 HUF
27.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 20:24
3.500 HUF
9.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 09:05
6.000 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2024. febr. 04. 11:11
7.000 HUF
19.34 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 11:48
4.800 HUF
13.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 16:58
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 15:08
3.500 HUF
9.67 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 16:34
6.500 HUF
17.96 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 17:10
1.500 HUF
4.14 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 08:06
7.100 HUF
19.61 USD
aranyozott bross
zsolnay asszony
krieg
lápisz lazuli
rosenthal csésze
teásbögre
biedermeier bútor
lánchíd
szász károly
menyasszony
backgammon
réz bross
szép szó
sörös kupa
vidai
jancsikályha
aynsley
japán festmény
zsolnay ékszertartó
régi lámpabúra
három grácia
givenchy
ezüst talpas pohár
gosztonyi mária
aquincum törpe