antik majolika (10 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 09. 14:06
7.000 HUF
19.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 07:34
6.900 HUF
19.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 06:04
11.000 HUF
30.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 10:11
16.500 HUF
45.99 USD
19.500 HUF
54.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:06
97.000 HUF
270.37 USD
Cca 1800 éves mélytányér majolika mely sosem volt használva csak a majolikára jellemző mázrepedezett
8.000 HUF
22.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 12:07
8.995 HUF
25.07 USD
zsolnay anya gyermekével
19 század
id benedek jenő
maratott
pauer
cukorszóró
zsolnay szarvas
1918
poll hugo
lladro porcelán
afrikai szobor
zsolnay eozin bölény
biedermeier pohár
kincses mária
antik étkező
sörcsap
dél amerika
toalett
antik kávéfőző
húsvéti tányér
aranyozott keret
thonet asztalka
massier
kossuth szobor
2009