keleti szobor (15 tétel)
Eladva: 2024. márc. 26. 13:0522 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 11:423 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 15:0411 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 15:121 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 15:1912 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 15:275 licit
Észak- Korea - (KNDK) igazi ritkaság. 2 hölgy porcelán szobor, dobbal és legyezővel. Jelzett kézi fe
Eladva: 2024. ápr. 03. 16:367 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:202 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:251 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:4713 licit
szépség és a szörnyeteg
szász váza
mahagóni komód
aranyozott bankjegy
worcester
mid century asztal
tilos
szász endre falitál
dobos lajos
üveg lámpabúra
miniatűr réz
herendi sztálin
herendi lenin
szentcsalád
parád
darvas
halálfej
ega
szoknyák
ambrus imre
üveg vitrin
zsolnay lapos
boribon
queen anne
vekkeróra