század (0 tétel)
kézi csomózású perzsa
alföldi porcelán kávés
herendi indiai kosár mintás
japán óra
gyerek arany
fa kutya
intarziás tálca
mahagóni étkező
malom festmény
farkas rozália
1808
állomásóra
hollóházi sophiane
madaras falikép
sulytás
szentessy
berendi ferenc
szalkai mária
kőkút
ferenc józsef medál
kossuth 5ft
zászlónk
olmütz
kundo
dóra istván