madonna (19 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 13. 18:43
95.500 HUF
269.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:57
65.000 HUF
183.14 USD
148.900 HUF
419.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 22:07
143.000 HUF
402.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 05:20
58.500 HUF
164.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 16:54
48.000 HUF
135.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 19:50
128.000 HUF
360.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 19:56
110.000 HUF
309.93 USD
GYÖNYÖRŰ, HATALMAS! 30cm Antik TMK1-es Hummel "Flower Madonna" 10/3 legnagyobb méret porcelán figura
150.000 HUF
422.63 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 12:57
299.000 HUF
842.45 USD
Antik Hummel porcelán kézi festésű, jelzett Madonna kerámia szobor 34 cm, vallási emléktárgy ajándék
79.000 HUF
222.59 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:23
79.000 HUF
222.59 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 16:44
16.000 HUF
45.08 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 08:11
60.000 HUF
169.05 USD
hímzett táska
kör terítő
vadász jelvény
kristály korsó
aranyozott ezüst nyaklánc
decanter
mária jézussal
tonka
1 korona 1916
facsavar
üvegfestmény
borszéki
detektoros
aranyozott ezüst fülbevaló
hamutál ezüst
hollóházi lámpa
hanuka
nyeles borotva
karácsonyi gyertyatartó
1962
felújított fotel
baba étkészlet
csermely
1934 2 fillér
nyerőgép