szerelem (1 tétel)
jelzett réz tál
magyar reformatusok
thun csehszlovák porcelán
hummel goebel porcelán
vadászos tányér
intercontinental
malév takaró
versace nyakkendő
szőnyeg 60 cm
óriás kagyló
siófok bögre
lovassport
korsó népi festett
böőr vera
antik mandzsettagomb
zsolnay grünwald
petra baba
konyhai életkép
szánthómária
ezüst 1kg
régi filmes fényképezőgép
repült óra
feliratos fali tányérok
komód restaurált
muránói különleges