gólya (0 tétel)
ötszáz pengő 1945
népi festmény
intarziás tálca
fa esernyőtartó
asztal lámpa
hildesheimer
kakasos vasaló
vasalat pánt
ajka üveg
diótörő katona
kolozsvári kerámia
tiffany lámpa búra
hollóházi fácán
bohemia crystal
festmény sopron
türkiz szett
ágyukereszt
bahama
nagy jenő
szénási
hologramos
ovális keretben
576
selyem nyakkendő
mandela