antik kancsó (43 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 19. 17:24
2.850 HUF
8.04 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 06:46
30.400 HUF
85.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 11:43
4.500 HUF
12.69 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 10:30
149.900 HUF
422.77 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 18:37
33.600 HUF
94.76 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 18:08
55.000 HUF
155.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:40
29.000 HUF
81.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 19:07
38.500 HUF
108.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 19:01
26.500 HUF
74.74 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 10:36
12.000 HUF
33.84 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 12:01
95.000 HUF
267.93 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 22:37
24.990 HUF
70.48 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 14:41
199.900 HUF
563.79 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 20:31
10.000 HUF
28.20 USD
Feltöltve: 2024. jan. 03. 08:08
9.999 HUF
28.20 USD
Zsolnay antik orcelán, arany és virágdíszes, Manó füles teás kanna, kancsó, kiöntő, eredeti, jelzett
2.900 HUF
8.18 USD
kr
csokoládé öntőforma
rábalux
színes gyűrű
friederike kpm
ajkai kristály váza
arany kaucsuk
abc alföldi porcelán
répa
drasche varázsló
sérült kerámia
art deco onix
zsolnay tiffany
öntöttvas csillár
degrenne
csehüveg hamutál
herendi szobrok
2 fillér 1915
ridgways
1 fillér 1900
hollóházi piros
maxi
vászon hímzett
fadd
hollóházi art deco hal