cégér (0 tétel)
100 forint bankjegy 1949
faragott mézeskalács formák
60db szalvéta
propaganda plakátok
art deco unterweissbach porcelán női figura szignált kürt steiner
hunornak
herendi hamuz��
masé köves ékszer
100000 peng
kép réz keretben
rég
antik fémmunka
100 svájci frank
keres
szdi
porcelán pótlásnak
kagyló berakásos ékszer
angol mérleg súly
indonézia unc
1964 május
brilles antik fehérarany
szódás retro szódásszifon
antik felesütős falióra
híres magyar festőművésznek
csók istván rézkarcok