fogoly (1 tétel)
1945 5 peng
régi rajzos
fut
zsebóra eladó
kicsibögre
antik szekrény restaurált
kép réz keretben
mini r��z
borostyán medál ezüst szerelékkel
sötétkék ékszer
szobor ra
konyhai ra
rom��nia
zsolnay retro kék pöttyös
ezüst fülbevaló lápisz lazuli díszítéssel
kar ra
hungarocell dísz
csecsem
retro space age lámpa
olds mobile
agancsmarkolat
ulrica hydman vallien
só papír
kar órák omega
kiscsikó