lószobor (1 tétel)
asztali bronz lámpa
kristály függő
sószóró
herendi jégmadár
szecesziós
herendi zova
krómozott
porcelán cipő
aranyozott bross
ónémet hálószoba
vitrinek
gyufacimke
kalcedon üveg
réz tányér
zsolnay tányér tollazott
ékszer óra
1 euro
réz veret
a világ legszebb meséi
lenvászon
caran d ache
nádler róbert
autó kvartett
ezüst gyűrű zafír
óra rakéta