bika szobor (0 tétel)
bowl
vinyl lp
retro medvék
figurális asztal
horváth magdolna
nolipa istván pál
antik vitrázs függöny
bardócz dezső
nagy kézi szőnyeg
gondos józsef terrakotta
szovjet karácsonyfa dísz
csillagjegy medál
régi antik gyűrű
kétfüles komatál
thonet szék jelzett
ajtókilincsek
sérült asztal
könyves vitrines szekrény
mezőgazdasági lexikon
porcelán gyűrűtartó tálka
ritka üveg váza
5 frank ezüst francia
tigris tank
szász endre cukortartó
nivella solingen