1 tétel
1971 augusztus
mabéosz
magyar postatiszta bélyeg
kalmár márton
davidson
fali��ra
apátfalvi tányérok
jó testvérek
forgó polc
széchenyi büszt
márvány polc
festmény keretben
space age lámpa
restaurált szék
rudolf dénár
tarjáni simkovics jenő
japán ékszerdoboz
kollarits
lüsztermázas váza
villeroy karácsonyi
ezüst fél dolláros
tiger mázas
kayseri
hecsedli mintás kávés
makora