gyöngyvirág (0 tétel)
olasz ezüst karkötő
hollóházi hajnalka mintás csésze
stan espan
keresztel
vintage telefonasztal
fa szobrok faragványok
50 peng 1945
csavart virág
antik szekrény restaurált
utazási igazolvány
fából készült karácsonyfadísz
olaj vászon festmény deák
viktoriánus portré
zsolnay törtfehér
halászkert
forray nory
5 peng 1944
borostyán ezüst medálok
3ajtós
nagyméretű porcelán elefánt
papírnehezékek
zsebóra eladó
asztali óra 400
vágó dezső
l n