teás kancsó (12 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 22:50
2.600 HUF
7.34 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 11:57
2.800 HUF
7.91 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 10:09
2.800 HUF
7.91 USD
Régi öntött üveg kiöntő, dekantáló, boros kancsó, jelzett, vastag falú, jeges teának, limonádénak 1l
3.000 HUF
8.47 USD
Feltöltve: 2023. aug. 17. 13:27
3.000 HUF
8.47 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 13:30
1.800 HUF
5.08 USD
Feltöltve: 2023. júl. 22. 21:53
3.600 HUF
10.17 USD
varia tál
soós edina
angolra
herendi viktória mintás csészealj
új valaska béla
art deco unterweissbach porcelán női figura szignált kürt steiner
képcsarnokos tihany
várda o barack
ezüst fülbevaló lápisz lazuli díszítéssel
antik ra szerkezetek
herendi porcelán hbc
5 rubel 1997
restaurált darab
autó hűtősapka
karácsonyfa dísz hungarocell
porcelán tányér páva mintával
sárgadinnyés csendélet
nem egykutya
enoch wood
mozdonymodell
gyűjtőtok
napoz
szódásüveg apa gazoasa
románia 1917
ezüstözött ötvösremek