rosegold (1 tétel)
vef rádió
relif
hollóházi asztalközép
játékpisztoly
tk
ezüst nyaklánc medállal
szoborlámpa
zsebóradoboz
május 14
porcelán fácán
pörgettyű
zsolnay focista
nagy indiánkönyv
művészi üveg
zománcos zománcozott
vászon ing
kályha tálca
gazella
királyi koronák
salvador dali litográfia
régi televízió
törzsök gabriella
dyrlund
tassy béla
standard