berekfürdői (0 tétel)
mártély
tardi kovács sándor
wirkkala
képcsarnokos festmények
kerámia halas
marczell györgy
baba szem
aranyozott kép
gomba karácsonyfa dísz
kristály pohár készlet bordó
népikerámia
hollóházi kati
fa fiók
filozófia
arany lapka
lakkozott doboz
20 francs
halászbárka
kék lámpa
kanada ezüst
ülés
porcelán annuska
1882
botos péter
antik rézkarc