ezüstözött (32 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 21:06
95.000 HUF
267.44 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 11:54
10.000 HUF
28.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 14:54
17.000 HUF
47.86 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 09:34
2.000 HUF
5.63 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 05:40
55.000 HUF
154.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 22:32
5.000 HUF
14.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 05:29
68.000 HUF
191.43 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 10:41
3.000 HUF
8.45 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 16:05
22.000 HUF
61.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:25
5.800 HUF
16.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
100.000 HUF
281.51 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 18:58
2.250 HUF
6.33 USD
1.400 HUF
3.94 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 23:50
5.990 HUF
16.86 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 10:11
4.900 HUF
13.79 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 10:55
1.000 HUF
2.82 USD
IV. Napóleon. Antik, Ezüst v ezüstözött Krisztus, Korpusz Aranyozott ovális keretben domború üveggel
245.455 HUF
690.99 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 23:17
80.000 HUF
225.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 15:41
78.800 HUF
221.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 04:56
2.999 HUF
8.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 04:40
999 HUF
2.81 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 09:31
50.000 HUF
140.76 USD
Feltöltve: 2023. szept. 04. 07:30
9.900 HUF
27.87 USD
Feltöltve: 2023. júl. 21. 09:05
8.765 HUF
24.67 USD
Feltöltve: 2023. jún. 23. 10:58
80.000 HUF
225.21 USD