gong (2 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 03. 13:12
54.000 HUF
151.70 USD
drasche lány tállal
alföldi bella menza mintás
3818382
kő szerű
500pengő 1945
rigai porcelán
derelyevágó antik
fotel felújítva
porcelán figura szobor
vastag függöny
fémkeretes kínáló
nkfv
vadászos tányérok
gemenci
régi vászon festmény
aranyozott gránát
nagyméretű zsolnay kaspó
boroskehely
feliratos fali tányérok
hippi mintás
nagy dezső
nagy zár
türkizkék üveg
russ maci
teljes hagyaték