ólom üveg ablak (1 tétel)
Antik reneszánsz jellegű tölgyfa bútor fali vitrin ólomüveg ablak ajtókkal latin felirattal 233 8426
175.000 HUF
492.79 USD
mogyoró törő
fenyőfatalp
bécsi csésze
akvarell kép
art deco étkező asztal
egymásba tolható
eames szék
alföldi zöldséges
réz fénykép keret
intarziás tálca
szecessziós kehely
nagy lábas
ezüst gyűrű 58
bólé
rubinköves
kézi csomózású perzsa
matrix
őzbak
nagykendő
bambusz mintás
szécsi andrás
zöld üvegtál
lógó fülbevaló
zsolnay füles váza
szili török