vaj��k (1 tétel)
ruszlisüveg
élve fogd el
fe lugossy lászló
terrakotta tál
heriz szőnyeg
alföldi panni
bross jelzett
szentpály
kozmetikum
beck fülöp
viszkis
textima
zagyva
pátzay mária
vászonruha
antik öngyújtó
fekete piros váza
abc alföldi porcelán
kristály art deco
alföldi porcelán csésze
aláírásával
karácsonyfadísz rózsaszín
munkaszolgálatos
játékpisztoly
toll tartó