vision (1 tétel)
hosszú gyöngysor
fotó keretben
berlin olimpia
alpina zsebóra
snooker
horganyzott kád
amphora austria
zsolnay iskoláslány
máté péter
orwell
zsolnay piros pöttyös
retro orosz
kék teás
robot lámpa
ördögh lászló
tallérsütő
sérült kerámia
varga zoltán
pocahontas
20 forintos 1975
dublé
gyémánt ékszerek
fedák sári
vas kulcs
tini nindzsa