szaxofon (0 tétel)
kerámia elefánt
fűszertartó asztali
lechner ödön
salamander
századfordulós
alföldi váza
pelikán
dia
dukát
kék rózsa
kristálycukor
karácsonyi dekoráció
buddha szobor
vízkeleti witmann eta
ceruzatartó
zsolnay virágos váza
20 forint 1962
színezett rézkarc
üveges vitrin
zsolnay pillangós bonbonier
alföldi gyümölcsös
zsolnay anonymus
50 fillér 1953
váró márton
virágos gyűrű