6 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 13. 20:09
987.000 HUF
2,783.71 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
356.250 HUF
1,004.76 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 13:28
85.000 HUF
239.73 USD
bronz l
díszkiadás
antik ezüst gyűrűk
ezüst fülbevaló smaragd
akvarell kép
hecsedli mintás porcelán
polgár ildikó
lengyel porcelán étkészlet
1964 április
üveg gyümölcs
ezüst 500 ft
nagykendő
20 as évek
1848 2
bártfay judit
scharff
gömb búra
renner kálmán
ens bonbonier
nagy károly
bakelit tárcsás telefon
szentkuthy
hummel doboz
lenvászon ing
zsolnay lila virágos