2 tétel
csillagos gyűrű
hollóházi lovas huszár
hillebrand
üveg golyó
kerámia kávéskészlet
31 1
vászonruha
breviarium
10 fillér 1926
mont blanc toll
jane eyre
pluhár
borospohár készlet
brémai muzsikusok
kerti csobogó
söröskorsók
egyházi zászló
2 pengő 1933
régi zománcozott
húsz pengő 1930
zsolnay kék tányér
ajtó csengő
megszállás bélyeg
zsolnay eozin sérült
köln