3 tétel
jelzett retro kerámia
clock wall
szent istván arany
hímzett vászon terítő
casimir
ametiszt drúza
üveg szelence
herendi kanalasgém
nyúl szobor
öntöttvas karácsonyfa talp
puttós óra
szudy nándor
antik bodrogkeresztúri
1948 5
teás doboz fém
kristály röviditalos pohár
csak antal
náci térkép
jackson pollock
mahagóni szék
réz csizma
sorolla
hideg
lótuszvirágos
spányik cornél