5 tétel
Eladva: 2024. ápr. 17. 20:111 licit
Lejárat: 5 nap 19 óra0 licit
20.000 HUF
20.000 HUF
15.000 HUF
42.14 USD
istván hollóházi
hertay mária rézkarc
müncheni olimpia
villeroy évszak
antik medvék
lóportré
ismeretlen fest
erste
durkó gábor
herendi lehár
lila aponyi mintás herendi
keszegi lászló
1919 megszállás
bardócz dezső
régi fehér
fehér margit tűzzománc képei
kicsi tányér
szilágyi gábor
kalocsa kulacs
art deco kerámia lámpa
antik húsvéti
veterán kerékpár alkatrészek
aranyozott tányérok
locomo
petróleum lámpa bázis