Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
123 tétel
A kategória kiemelt termékei:
Feltöltve: 2024. máj. 13. 20:29
Antik Barokk Szekrény !!!
A második képen látható valószínű a készitő neve!
750.000 HUF
2,115.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 20:12
50.000 HUF
141.04 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 12:12
54.000 HUF
152.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:31
55.000 HUF
155.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:28
55.000 HUF
155.14 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 17:05
65.000 HUF
183.35 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
183.35 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 14. 19:29
75.000 HUF
211.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:24
48.750 HUF
137.51 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:23
52.000 HUF
146.68 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
236.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
276.43 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
282.07 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
338.49 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
352.59 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 09:19
125.000 HUF
352.59 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
366.69 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:05
149.990 HUF
423.08 USD
Gyönyörű
Gyönyörű
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.