53 tétel
Feltöltve: 2024. jan. 23. 22:46
119.000 HUF
329.05 USD
Frissen restaurált, hibátlan, antik Art Deco debreceni Thonet felnyitható oldalú zsúrkocsi/bárasztal
119.250 HUF
329.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:48
54.800 HUF
151.53 USD
Feltöltve: 2023. máj. 24. 20:50
29.000 HUF
80.19 USD
Feltöltve: 2023. jún. 26. 17:25
45.678 HUF
126.31 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 08:06
7.900 HUF
21.84 USD
Feltöltve: 2023. dec. 25. 19:26
34.567 HUF
95.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
195.000 HUF
539.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 02:00
46.000 HUF
127.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 13:03
80.000 HUF
221.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 06:16
5.850 HUF
16.18 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 10:24
280.000 HUF
774.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 13:51
75.000 HUF
207.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 19:45
37.810 HUF
104.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 10:47
99.000 HUF
273.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 21:01
59.900 HUF
165.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 21:04
39.800 HUF
110.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 19:11
22.900 HUF
63.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:22
45.678 HUF
126.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:11
98.000 HUF
270.99 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:59
68.000 HUF
188.03 USD
szent teréz
pázmándi
eames szék
niue
horgolt nyaklánc
ünnepi
gyöngyházberakásos
samu géza
régi diódaráló
korall ezüst medál
porcelán nyelű kés
goldfluss
korall rózsa
zolnay géza
óvoda
reverenda
papír régiség
görögkatolikus
hmv mtm
népi szecessziós
horthy 5 pengő 1939
alföldi lapostányér
armand marseille baba
aranyozott falióra
puttófej