19 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 11. 07:25
6.390 HUF
17.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 19:08
6.160 HUF
17.17 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 17:46
25.000 HUF
69.70 USD
SZECESSZIÓS FILIGRÁN FŰSZERTARTÓ GARNITURA OLAJ - MUSTÁR TARTÓ KINÁLÓ KOBALT KÉK ÜVEGBETÉT ÜVEG 1912
28.200 HUF
78.62 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 10:24
20.000 HUF
55.76 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 07:33
9.800 HUF
27.32 USD
Pazar, vastagon ezüstözött, üvegbetétes fűszerszóró trió, hozzá illő tálcával, áttört díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.780 HUF
24.48 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 08:28
24.800 HUF
69.14 USD
Feltöltve: 2023. jún. 22. 13:48
10.500 HUF
29.27 USD
Öt darab csodás, ezüstözött, antik, üvegbetétes, asztali fűszertartó, szép trébelt mintával
5.690 HUF
15.86 USD
Feltöltve: 2023. jún. 02. 08:37
5.500 HUF
15.33 USD
hollóházi hortenzia mintás porcelán
tavaszi festmény
lestyán
kerekes ferenc
jelzett retro kerámia
zenith férfi karóra
egy súlyos
képeslap eperjes
izz
5 peng
hibátlan kézi csomózású
régi vasalók
kerti szék asztal
kiss karola
festett lakkfa
kulka
vajdasági
szegő gizi
háztartási mérleg
mid century kerámia
edvi illés aladár rézkarc
lótuszvirágos
munka érdemrend bronz
gombahatározó
sellős gyűrű