Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
667 tétel
Feltöltve: Tegnap, 20:39
5.600 HUF
15.47 USD
Feltöltve: Tegnap, 12:14
80.000 HUF
221.01 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:52
18.000 HUF
49.73 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 11:02
4.000 HUF
11.05 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 01. 11:02
4.000 HUF
11.05 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 11:02
4.000 HUF
11.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.400 HUF
14.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.800 HUF
16.02 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
276.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 20:25
17.990 HUF
49.70 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 14:14
35.000 HUF
96.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 16:17
245.000 HUF
676.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 09:52
18.990 HUF
52.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 09:50
15.990 HUF
44.17 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:30
11.000 HUF
30.39 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
tricolor női arany gyűrű
herendi hamuz
biedermeier asztalióra
falra akaszthat
hagymamintás villeroy boch
cicasimogat�
pl��d
bauhaus csővázas bútor
vitorlás a vízen
pósfai
erdei t
természetvédelmi kiállítás
royal albert memory lane
2000 forint bankjegy
eszkimó karácsonyfadísz
esterházy dedikált
fésülködő asztal éjjeli szekrényekkel
réz nikkel
200 forintos fa
arat
víg özvegy
cukorka gyűrű
éjszakai festmény
akt reprint
restaurált darab