445 tétel
VIKTOR VASARELY"KIU SIU BLEU"1978-ban kiadott Szeriográfia'szitanyomat 120/150.db.keretben:71x61cm
Proveniencia: Raisonee Vol I katalógusszám:1175.
Eladva: 2024. máj. 13. 19:32
Eladva: 2024. ápr. 27. 09:16
Eladva: 2024. ápr. 26. 18:21
Eladva: 2024. ápr. 28. 21:07
fátyol üveg váza
1813
gyűrű 62
tanga
gyapjú szőttes
fórizsné kerámia
kötött sapka
vhr
ezüst ásvány medál
cári rubel
cságoly
goebel porcelán
hollóházi porcelán kávéfőző
pinke
saxon
millefiori váza
üvegszobor jelzett
arany piros
gaár vilmos
antik étkező asztal
szemenyey
szarvasos tányér
reverenda
1843
gránit kulacs